Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

PROTEKTEL - konferencja w Osadzie Popowo

Opublikowany 2016/05/08

W dniu 11.03.2016 roku, z inicjatywy firmy PROTEKTEL oraz Oddziału Włocławskiego SEP, przy współudziale firmy Ensto, odbyła się konferencja naukowo-techniczna pod nazwą „Nowoczesne rozwiązania techniczne w elektroenergetyce”.      

Miejscem konferencji była malowniczo położona Osada Popowo k/ Włocławka, a wzięli w niej udział przedstawiciele zarządów, dyrekcji, właścicieli oraz kadry inżynieryjno-technicznej lokalnego dystrybutora energii – Energa-Operator SA, spółki prac na sieci – Energa-Operator Eksploatacja Sp. z o.o., przedsiębiorstw z branży energetycznej EKUT, MEGA-POL, APEX-ELZAR, przedstawiciel zakładów ANWIL grupa ORLEN, oraz duże grono wykonawców i projektantów z segmentu MSP, reprezentujących obszar elektroenergetyki.

W rzeczowej, koleżeńskiej atmosferze uczestnicy konferencji mieli okazję poznać produkty i nowe rozwiązania techniczne proponowane przez tę polską, prężnie rozwijającą się Spółkę.

 

W imieniu Zarządu Oddziału Włocławskiego SEP dziękuję przedstawicielom firmy PROTEKTEL za podjęcie i zrealizowanie tej inicjatywy.

Prezes Zarządu
Oddziału Włocławskiego SEP

Wojciech Mosakowski

Fotorelację możemy zobaczyć tutaj.

Prezentacje firmy PROTEKTEL ze wspomnianej konferencji.